• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Operator wózka wysokiego składowania. Stawka 13,49+ dodatki

Operator wózka widłowego typu reachtruck

Opis oferty i główne obowiązki.

Praca jako operator wózka widłowego wysokiego składowania w magazynie owoców i warzyw, 100% pracy na wózku. Stawka 13,49+ dodatki

Wymagania

  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w 4C
  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania i roczne doświadczenie

Oferujemy

  • Stawkę €13,49 brutto+ dodatki
  • Bezpłatny transport do pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo
  • Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Kontakt
Katarzyna Aftanas (Rekruter)

kaftanas@abmnholandia.pl
0048786010842

VacaturesPL VacaturesLogistiekMagazijn

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla