• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Pracownik magazynowy + 10% wózki widłowe. Stawka €16.65 brutto/h

40 uurOss

Opis funkcji

Do naszej firmy w Holandii, poszukujemy pracownika, który będzie pracował w wytwórni pasz dla zwierząt. Twoje zadania to:

obsługa maszyny, która zajmuje się napełnianiem BigBagów.

zapinanie i przygotowanie BigBagów do wysyłki

obsługa przenośnika taśmowego transportującego zboże.

Są też różne obowiązki związane z wózkami widłowymi. 10%

Wymagania

  • Prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

  • Stawkę podstawową €16.65 brutto/h
  • Bezpłatny transport do pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo
  • Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Jesteś zainteresowany tą ofertą pracy? Nie czekaj dłużej i kliknij przycisk Aplikuj!

Masz pytania związane z tą ofertą pracy?
Skontaktuj się z: Jagoda Musielak
E-mail: jmusielak@abmiddennederland.nl
Telefoon: 06 - 43 150 341

VakaturesTechniek VacaturesPL

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla