• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Lucrător la producția de substrat. Salariu de 11,50 brut/ora

38 uurVelddriel

Lucrător la producția de substrat.Salariu de 11,50 brut/oră.

 Descrierea jobului

Căutăm un lucrător de producție într-o companie care se ocupă cu prelucrarea și cultivarea ciupercilor proaspete. În calitate de lucrător de producție, veți fi implicat în diferite faze ale procesului de pregătire a substratului pentru cultivarea ciupercilor. Principalele atribuții includ, printre altele, operarea mașinilor de producție necesare pentru umplerea, grefarea și drenarea substratului în tuneluri, precum și curățarea mașinilor de producție și a tunelurilor.Lucrează într-un singur schimb.

Cerinte

  • Permis de conducere
  • Abilități de comunicare în limba engleză
  • Experiența în producție este binevenită

Oferim

  • Salariu  11,50 euro /bruto /ora
  • Transport gratuit la locul de muncă
  • Plata săptămânală
  • Asigurare de sănătate la 29,12 euro pe săptămână
  • Cazare  la un cost de 95 de euro pe săptămână
  • Posibilitatea de a începe un curs de limba olandeză
  • Oferta de munca in Olanda
Sunteți interesat de această ofertă de muncă? Nu mai așteptați și dați click pe butonul Aplică!

Aveți întrebări despre această ofertă de muncă?
Contact: Olga Bobeica
E-mail: obobeica@abmiddennederland.nl
Telefon: 0031634385408

VacaturesProductionVacaturesRO

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla