• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Serviciu mecanic/tehnic universal Salariu € 15 brut/ora

38 uurVelddriel

Pentru clientul nostru căutăm un mecanic care să repare defecțiuni. 15 € brut/ora

Descrierea jobului.

Pentru clientul nostru care produce conserve de ciuperci, căutăm un candidat pentru departamentul tehnic. În calitate de tehnician de întreținere  în cadrul Departamentului Tehnic, veți rezolva defecțiuni și veți efectua întreținerea (preventivă) a mașinilor și instalațiilor din companiile noastre. Sarcinile dumneavoastră zilnice constau în principal  în întreținerea utilajelor, asigurarea faptului că întreținerea (preventivă) a utilajelor, instalațiilor și clădirilor se efectuează în mod corect și sigur, co-inspectarea și verificarea tuturor instalațiilor, echipamentelor și utilajelor relevante, analiza blocajelor tehnice și dezvoltarea, implementarea și propunerea de îmbunătățiri.

Veți lucra îndeaproape cu o echipă de 3 colegi mecanici. Împreună veți împărți munca între diferitele companii și locații ale clientului. Veți lucra 38 de ore pe săptămână, de luni până vineri, în ture de zi. De asemenea, sunteți disponibil la apel o dată la 4 săptămâni, sâmbăta, pentru defecțiuni.

Cerințe

  • Cunoașterea limbii olandeze, vorbită și scrisă
  • Dorința și motivația de a lucra
  • Permis de conducere
  • Experiență într-o poziție similară

Oferim

  • Salariu de 15 EUR brut/oră
  • Transport gratuit la locul de muncă
  • Plata săptămânala
  • Asigurare de sănătate la 29,12 euro pe săptămână
  • Cazare  la un cost de 95 de euro pe săptămână
  • Posibilitatea de a începe un curs de limba olandeză
  • Oferta de munca in Olanda.

Sunteți interesat de această ofertă de muncă? Nu mai așteptați și dați click pe butonul Aplică!

Aveți întrebări despre această ofertă de muncă?
Contact: Olga Bobeica
E-mail: obobeica@abmiddennederland.nl
Telefon: 0031634385408

VacaturesProductionVacaturesRO

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla