• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Sortare de metale. Salariu €12.62 Brut

55 uurGameren

Sortare de metale. Salariu€12.62  brut ora

Descrierea jobului

Metalele sunt de dimensiuni mari și mici, tu te ocupi de cele mai groase. Ce este aluminiul, ce este cuprul sau poate aliajul de aluminiu? Îți sufleci mânecile și te asiguri că totul este procesat prin canalele corecte. Faceți acest lucru într-o echipă mică, atât în picioare, cât și așezată. Veți fi, de asemenea, motivat să vă ocupați și de alte sarcini, cum ar fi curățarea halei cu o mașină cu perii. Inițiativa și ambiția de a evolua în cadrul companiei sunt binevenite. Se lucreaza pe ture.

Obținerea unui VCA face parte din procedură pentru a putea și continua să lucrați în siguranță.

Cerințe

  • Permis de conducere
  • Cunoasterea limbii engleze  la nivel de comunicare
  • Experienta de munca in domeniu similar.

Noi oferim

  • Salariu de € 12,62 brut
  • Transport gratuit la locul de muncă
  • Salariu săptămânal
  • Asigurare de sănătate la 29,12 euro pe săptămână
  • Cazare  la un cost de 95 EUR pe săptămână
  • Posibilitatea de a începe un curs de limba olandeză
  • Oferta de munca in Olanda
Sunteți interesat de această ofertă de muncă? Nu mai așteptați și dați click pe butonul Aplică!

Aveți întrebări despre această ofertă de muncă?
Contact: Olga Bobeica
E-mail: obobeica@abmiddennederland.nl
Telefon: 0031634385408

VacaturesProductie VacaturesRO

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla