• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Operator de mașini . Rata de remunerare 15,23 EUR brut

55 uurGameren

Operator de mașini. Salariu  15,23 EUR brut

Pentru clientul nostru căutăm o persoană care să lucreze ca operator de mașini.

Descrierea jobului

În calitate de operator, înțelegeți utilajele care separă metalul și mineralele, aveți cunoștințe tehnice și vă place să rezolvați defecțiuni mici și complexe. Pe lângă operarea utilajelor, sunteți și punctul de contact la descărcarea metalelor și a mineralelor și doriți să conduceți un stivuitor, puteți și puteți încerca să lucrați pe un încărcător telescopic. Pe lângă înțelegerea mașinilor, veți face și unele lucrări de întreținere ușoară pentru a le menține în cele mai bune condiții posibile zi de zi. Și să aveți un cuvânt de spus în mare parte din acest proces.

Cerinte

  • disponibilitatea de a lucra în aer liber
  • Dorința și motivația de a lucra
  • Un permis de conducere este binevenit
  • Cunoasterea  limbii engleză la nivel de comunicare.

Oferim

  • Salariu  de €15,23 bruto/h pentru început
  • Transport gratuit la locul de muncă
  • Plăți săptămânale
  • Asigurare de sănătate la 29,12 euro pe săptămână
  • Cazare la un cost de 95 de euro pe săptămână

  • Posibilitatea de a începe un curs de limba olandeză gratuit.
  • Oferta de munca in Olanda

Sunteți interesat de această ofertă de muncă? Nu mai așteptați și dați click pe butonul Aplică!

Aveți întrebări despre această ofertă de muncă?
Contact: Olga Bobeica
E-mail: obobeica@abmiddennederland.nl
Telefon: 0031634385408

VacaturesLogistiekMagazijn VacaturesRO

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla