• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Lucrător depozit + EPT - ture de noapte. Salariu € 11,60 + indemnizații = 13,30 brut

40 uurGiessen

Lucrător in depozit + ture de noapte / EPT. Salariu de 11,60 € + prime de tura = 13,30 bruto

Descrierea jobului

Angajatul va trebui să încarce și să descarce camioanele, să efectueze lucrări de cross-docking și de încărcare generală a mărfurilor.

Bunele abilități de comunicare sunt importante pentru a învăța cum să lucreze în cadrul companiei; deoarece încărcarea și descărcarea camioanelor este foarte specifică sunt implicate turele de noapte.

Cerințe

  • Permis de conducere
  • Bune cunoștințe de limba engleză
  • Experiență de lucru într-o poziție similară
  • Certificat pentru EPT

Oferim

  • Salariu de € 11,60 + prime pe tur= 13,30  euro/brut /ora
  • Transport gratuit la locul de muncă
  • Salariu săptămânal
  • Asigurarea medicala €29.12 pe săptămână
  • Cazarea la un cost de 95 € pe săptămână
  • Posibilitatea de a începe un curs de limba olandeză gratuit.
  • Oferta de munca in Olanda

Sunteți interesat de această ofertă de muncă? Nu mai așteptați și dați click pe butonul Aplică!

Aveți întrebări despre această ofertă de muncă?
Contact: Olga Bobeica
E-mail: obobeica@abmiddennederland.nl
Telefoon: 0031634385408

VakaturesLogisticVacaturesRO

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla