• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Orderpicker

Opis oferty i główne obowiązki.

Oferujemy pracę przy zbieraniu zamówień produktów pakowanych w słoiki. Firma jest nowoczesna i dynamiczna. W tej firmie jest możliwość pracy w weekendy.

Praca na jedna zmianę od 7:30 do 16:30

Wymagania

Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

Stawkę podstawową €11,01 brutto

Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu dla osób z prywatnego zakwaterowania

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo

Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo

Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Kontakt
Katarzyna Aftanas (Rekruter)
kaftanas@abmnholandia.pl
0048786010842
Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla