• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Pracownik produkcji technicznej. Stawka €12,00 brutto/h

37 uurSoest

PRACOWNIK PRODUKCJI TECHNICZNEJ/ 12,00 € BRUTTO / SOEST

Opis oferty i główne obowiązki:
Czy masz zamiłowanie do metalu, wykształcenie techniczne i chciałbyś pracować w małym zespole? Poszukujemy osoby, która potrafi pracować w grupie, ale potrafi też samodzielnie wykonywać swoją pracę. Do Twoich zadań należeć będzie: Kontrola materiału przychodzącego, przygotowywanie materiału za pomocą dźwigu, praca na płytach profilowanych i/lub płaskich, samodzielne wykonywanie palet o różnych rozmiarach, załadunek i rozładunek za pomocą wózka widłowego (możliwość uzyskania uprawnień do prowadzenia wózka widłowego), obsługa maszyn CNC, czytanie rysunków technicznych. Praca na jedną zmianę 7:45 -16:30/ piątek 7:45-15:00

Oferujemy:
Stawkę podstawową €12,00  brutto/h na start

Pełny etat (5 dni po 37,5 godz.) z możliwością zatrudnienia na stałe

Bezpłatny transport do pracy

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo

Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo

Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Wymagania:
Prawo jazdy - dodatek dla kierowcy
Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Doświadczenie techniczne

Jesteś zainteresowany tą ofertą pracy? Nie czekaj dłużej i kliknij przycisk Aplikuj!

Masz pytania związane z tą ofertą pracy?
Rekruter:Gosia Jurczyk
E-mail:gjurczyk@abmiddennederland.nl
Telefoon: 0643163869

VacaturesTechniek  VacaturesPL

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla