• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Orderpicker w magazynie warzyw i owoców w Ridderkerk

Stabilna praca na magazynie warzyw i owoców jako orderpicker. Stawka 10,79 + dodatki

Opis oferty i główne obowiązki.

Do firmy znajdującej się w Ridderkerk szukamy orderpickerów. Praca lekka w hali gdzie jest 7C. Praca polega na przygotowywaniu zamówień, za pomocą nowoczesnego systemu, gdzie stoi się w miejscu, a robot podaje skrzynki z których odpowiednia ilość produktu należny przełożyć do skrzynki przypisanej do klienta.

Praca na zmiany od 606:00 - 14:00, 09:00 - 18:00, 14:00 - 00:00, 17:00 - 03:00, 21:00 - 07:00, 23:59 - 10:00

Dodatki zmianowe

pon.-pt 00-06  140%, 19-23  125%, 23-24  140%
sobota 00-6  140%, 15-23  125%, 23-24 200%
niedziela 00-23 200%, 23-24 140%

Wymagania

  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w niskich temperaturach (7°C)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stawkę podstawową €10,79 brutto + dodatki
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu dla osób z prywatnego zakwaterowania
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo
  • Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Kontakt
Ula Muszynska (Rekruter)
umuszynska@abmiddennederland.nl
06 - 10 80 40 75

VacaturesPL VacaturesLogistiekMagazijn VacaturesFoodProduction

Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla