• /image/flags/16/Netherlands.pngNederlands
  • /image/flags/16/United Kingdom(Great Britain).pngEngels
  • /image/flags/16/Poland.pngPools
  • /image/flags/16/Hungary.pngHongaars
  • /image/flags/16/Romania.pngRoemeens

Pracownik myjący skrzynki

Opis oferty i główne obowiązki.

Do firmy znajdującej się w Ridderkerk szukamy pracownika do mycia skrzynek.  Do obowiązków należy mycie skrzynek i układanie ich na paletach, usuwanie z nich ewentualnych pozostałości. Należy tez w razie problemów móc porozumieć się z działem technicznym, a samemu potrafić rozwiązać drobne problemy.

Praca w godzinach 06:00 - 16:00, 08:00 - 18:00, 11:00 - 20:00, 16:00 - 01:00

Dodatki zmianowe

pon.-pt 00-06  140%, 19-23  125%, 23-24  140%
sobota 00-6  140%, 15-23  125%, 23-24 200%
niedziela 00-23 200%, 23-24 140%

Wymagania

Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Gotowość do pracy w niskich temperaturach (7°C)

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Stawkę podstawową €10,71 brutto

Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu dla osób z prywatnego zakwaterowania

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo

Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo

Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Kontakt
Ula Muszynska (Rekruter)
umuszynska@abmiddennederland.nl
06 - 10 80 40 75
Privacy statement
Ontwikkeld door Akyla